אבי א.מ מוצרי חשמל ומזגנים - רח המנור 54 א.ת חולון
 
חפשו אותנו בפייסבוק !
מעקב משלוחים - דואר ישראל
חניה
גם אצלנו מקבלים צ'קים ERN
צור קשר
קניתם אצלנו? דרגו אותנו בזאפ!
אתר מאובטח SSL
חדשות ומבצעים
סקרים
איך הגעת אלינו ?
דרך חבר
מנוע חיפוש
זאפ
פרסום בעיתון
שלט חוצות
אחר

אתר מאובטח SSL

במסחר האלקטרוני התפתחו במהלך השנים סטנדרטים מסוים שנועדו ליצור מנגנון של אבטחת המידע המועבר בתנועות עסקיות דרת האינטרנט.

  כאשר המפורסם ביותר הוא SSL שפירושו הוא Secure Socket Layer Protocol.

כאשר אנו מבקשים לאבטח מידע אנו זקוקים למעשה לזיהוי הלקוח למול זיהוי הספק ואחר כך כמובן לאימות של התשלום ובסופו של דבר אימות ההספקה. כאשר כל סוגי אימות אלה מתבצעים, אז למעשה מתבצעת העסקה.
אם כך כדי שהכול יעבוד נכון, אנחנו צרכים לוודא כי המידע שנמסר עבר באופן פרטי ולאחר שזיהה את המעורבים בעסקה כלומר מי ששולח ומי שמקבל וכי המסר שנשלח עבר ללא הפרעות ובשלמות.

הדרך לביצוע האמור לעיל היא באמצעות SSL שעושה שימוש בשיטה של מפתחות הצפנה ציבורי ופרטי – כלומר תעודות הסמכה – CA-Certificate Authorities , הללו מופקים אלי ידי חברות הסמכה כגון VeriSign ו- Thawte.

ראשית נתחיל בכך שקיימת חברה אשר מסמיכה את אותם תעודות ומעשה באמצעות תעודות אלה גורמת לתחושת ביטחון אצל הלקוח המבחין בסימן המנעול הקטן בתחתית המסך.
מה קורה למעשה בעת ביצוע העסקה בטופס מאובטח? - דיברנו על מפתחות, אם כן מפתח אחד ציבורי ידוע ולמעשה מופץ באופן חופשי ומפתח פרטי נמצא אצל הספק אימות ה – CA.

כעת הלקוח מצפין את המגיע למעשה באמצעות המפתח הציבורי אותו קיבל, המידע מגיע לספק האימות שפותח אותו באמצעות המפתח הפרטי כך מועבר המידע כאשר הוא מוצפן. אגב שיטת שתי המפתחות דומה למקובל בכספת של לקוח בבנק כאשר שם לבנק יש מפתח אחד וללקוח מפתח אחר וכאשר רוצים לפתוח את הכספת של הלקוח, נדרשים למעשה 2 מפתחות.

צריך לזכור כי המידע מוצפן רק ברמת המסר עצמו ולא במחשב הלקוח או בשרת.

איך כל זה מגיע לתכל"ס? כאשר בעל אתר מבקש אבטחת SSL לאתר שלו עם תעודת CA ע"י אחת החברות שציינתי, החברה המאחסנת את האתר תפיק לאתר או יותר לנכון לדומיין – מפתח ציבורי של הדומיין. מפתח זה יימסר לחברה המסמיכה תעודה להצפנה, החברה תייצר מפתח פרטי שישלח אל החברה המאחסנת ויקושר אל המפתח הקיים בעבור אותו דומיין.

אתרנו הינו אתר מאובטח  העומד בתקן המחמיר SSL הבינלאומי כנדרש לסליקת אשראי באינטרנט !

חברת אבי א.מ. מתחייבת לערוב לכספי הלקוחות ועל שמירת פרטיותם !